Szanowni Państwo,

Jedynym pewnym źródłem informacji nt. naszych spółek są raporty bieżące i okresowe przekazywane do publicznej wiadomości poprzez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd systemem ESPI.

Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne niezgodności i brak aktualności danych zawartych na niniejszej stronie internetowej.

Niniejsza strona internetowa i informacje na niej zawarte są opracowywane w celu ułatwienia Państwu zapoznania się z naszymi spółkami. Dokładamy wszelkich starań, aby zakres informacji i ich forma była dla Państwa satysfakcjonująca oraz aby były one aktualne.

Udostępniony przez nas adres e-mailowy relacji inwestorskich umożliwia Państwu indywidualne uzyskiwanie informacji nt. naszych spółek. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać Państwu odpowiedzi drogą e-mailową w ciągu 24 godzin, jednak jedynym sposobem gwarantującym szybką odpowiedź jest bezpośredni kontakt telefoniczny z osobami upoważnionymi do kontaktu z inwestorami. Za ewentualne opóźnienia w odpowiedzi drogą elektroniczną serdecznie przepraszamy.