E-Rzecznik

E-rzecznik to idea, którą wcieliliśmy w życie w celu wzmocnienia naszego kontaktu z naszymi interesariuszami, w szczególności inwestorami indywidualnymi. Tworząc nowy kanał informacyjny, realizujemy naszą strategię wzmacniania naszej komunikacji i utrzymywania odpowiedniej transparentności. Komunikacja realizowana poprzez funkcję e-rzecznika, będzie polegała na bezpośrednim udzielaniu informacji zainteresowanym internautom, w wątkach, które wzbudzają największe zainteresowanie. W celu zapewnienia wiarygodności informacji udzielanych tym kanałem dystrybucji, utworzyliśmy specjalne konta na forach internetowych najchętniej odwiedzanych przez naszych akcjonariuszy. Tylko informacje udzielane pod naszym zatwierdzonym loginem (listę loginów używanych na poszczególnych forach znajdziesz poniżej) są w pełni wiarygodne.


Loginy:

Bankier.pl: brs_rzecznik

Money.pl: BRS_rzecznik

Stockwatch.pl: BRS_rzecznik

Parkiet.com: BRS_rzecznik

Pytania i odpowiedzi

Jak często pojawiają się wpisy e-rzecznika?
W trosce o jakość naszej komunikacji z rynkiem, staramy się na bieżąco monitorować wszystkie wątki poświęcone naszej spółce. Z uwagi na ograniczone zasoby nasze wpisy pojawiają się z pewnym opóźnieniem i ograniczają się do kwestii budzących największe zainteresowanie internautów.
Czemu służy idea e-rzecznik?
E-rzecznik to nowe narzędzie wzmacniające nasz kontakt z inwestorami i innymi interesariuszami.
Skąd mogę mieć pewność, że informacje na forach są prawdziwe?
Informacje publikowane pod oficjalnymi loginami, które znajdziesz tutaj [odnośnik] są przygotowywane i weryfikowane przez kompetentny zespół naszego biura prasowego. Tylko odpowiedzi zamieszczone przez użytkowników pod oficjalnymi loginami są wiarygodnym źródłem informacji.